08:52 15.02.2021

Україна та ОАЕ підписали меморандуми та контракти на суму від $3 млрд США

2 хв читати
Україна та ОАЕ підписали меморандуми та контракти на суму від $3 млрд США

Україна та Об'єднані Арабські Емірати підписали меморандуми й контракти на суму від $3 млрд, повідомила прес-служба Офісу президента.

"У рамках офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в Об'єднані Арабські Емірати українська делегація підписала низку меморандумів і контрактів на загальну суму від $3 млрд", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, підписані меморандуми про взаєморозуміння між Фондом державного майна України та інвестиційним фондом Mubadala. Вони спрямовані на поглиблення співпраці в межах опрацювання перспективних інвестиційних проектів та участі еміратської сторони у програмі приватизації державної власності в Україні.

"На всіх міжнародних зустрічах я закликаю інвестувати в Україну. Наша держава має величезний потенціал: геополітичне положення, природні ресурси, освічені люди. Саме зараз час реалізовувати цей потенціал і створювати сильну економіку", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що залучення інвестицій – це ключ до економічного зростання України. "Підписання меморандуму з державним інвестиційним фондом Mubadala уряду Абу-Дабі про наміри інвестувати в Україну – надзвичайно важливий крок у відкритті шляху для масштабних інвестицій в Україну із Західної Азії", - зазначено в повідомленні.

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією INTELMAX Management Consulting, який передбачає співпрацю щодо створення платформи для обміну інтелектуальною власністю на основі блокчейну Fantom, який забезпечить підвищену безпеку та прозорість. Планується також упровадження блокчейн-технологій у державні процеси та послуги.

Також сторони підписали документи в галузі оборони, в рамках яких, зокрема, обговорювалася можливість побудови спільних заводів за межами України.

Крім того, підписано меморандум в аграрній сфері, який передбачає створення агрохабу та трейдингової компанії з метою гарантування продовольчої безпеки.

Як інформує Офіс президента, розглядається також можливість відкриття українського суверенного фонду для спільних інвестицій.

"Водночас 18 українських приватних компаній, серед яких "Інтерпайп", Dragon Capital, "ДТЕК", Unit City, EastOne, UMG, Ufuture, Fortior, підписали меморандуми з державним інвестфондом Mubadala", - зазначили в ОП.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА