Інтерфакс-Україна
14:07 23.12.2020

СК Росії заочно пред'явив Марківу обвинувачення у вбивстві

2 хв читати
СК Росії заочно пред'явив Марківу обвинувачення у вбивстві

Слідчий комітет РФ пред'явив українському нацгвардійцю Віталію Марківу обвинувачення у вбивстві російського громадянина Андрія Миронова на Донбасі.

"Із урахуванням показань свідків та інших матеріалів кримінальної справи винесено постанову про пред'явлення обвинувачення Марківу у скоєнні злочину, передбаченого п. п. "е", "ж", "л" ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство, скоєне загальнонебезпечним способом організованою групою з мотивів політичної, ідеологічної, расової, національної чи релігійної ненависті або ворожнечі - ІФ), відповідальність за яке передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Марків оголошений у міжнародний розшук, за клопотанням слідства судом щодо нього заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту", - повідомляє прес-служба СК РФ.

Як повідомлялося, Марківа затримали в Італії 30 червня 2017 року за підозрою у вбивстві італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі поблизу Слов'янська Донецької області в травні 2014 року.

Прокуратура Павії просила засудити Марківа до 17 років ув'язнення за сприяння в умисному вбивстві Роккеллі.

12 липня 2019 року італійський суд засудив Марківа до 24 років позбавлення волі, визнавши його винним у сприянні умисному вбивству Роккеллі.

Рішення було оскаржено, і 3 листопада Міланський апеляційний суд ухвалив виправдувальний вирок у справі Марківа. 4 листопада він повернувся з представниками української делегації в Україну.

 11 грудня, Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт Марківа, якого російські слідчі оголосили в міжнародний розшук за обвинуваченням у вбивстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Коаліція охочих обговорює формат можливої місії в Україні

Єврокомісар Кос впевнена у відкритті всіх переговорних кластерів з Україною у 2025р. попри спротив Угорщини

Швеція за останній місяць надала Україні зобов’язання на понад 3 млрд євро - міністр оборони

МЗС України про відео страти українських полонених: Усі винні мають бути притягнуті до відповідальності

Інформація про переведення командувача СБС Сухаревського на іншу посаду не відповідає дійсності – Генштаб

Важливо враховувати позицію України щодо кількості військ на її території від "Коаліції охочих" – міністр оборони Фінляндії

Ткаченко: З цього дня Поворозник більше не виконує обов'язки першого заступника начальника КМВА

Латвія вважає, що має бути частиною "Коаліції охочих", - міністр оборони

Депутати "Європейської солідарності" пропонують закликати уряд звільнити заступника міністра освіти Вітренка

Рішення очільника КМВА не стосується штатної посади Поворозника як першого заступника голови КМДА – пресслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА