Інтерфакс-Україна
07:17 06.09.2020

У Рівненській області зафіксували 30 нових випадків інфікування коронавірусом

1 хв читати

У Рівненській області зафіксували ще 30 нових випадків захворювання коронавірусною хворобою COVID-19, всього 9685 інфікованих, повідомив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

"Станом на вечір 5 вересня на Рівненщині зареєстровано 30 нових випадків захворювання COVID-19 ... Таким чином в Рівненській області зараз маємо 9685 випадків захворювання коронавірусною хворобою", - написав Коваль на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу.

Крім того, він додав, що від COVID-19 померли 135 осіб.

"Подолала хворобу 7021 людина. Сьогодні виписані 14 громадян з Млинівського, Демидівського та Острозького районів", - написав він.

Також він додав, що в роботі лабораторій області залишається 350 зразків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

Рютте обговорив з Рубіо Арктику та зусилля з завершення війни проти України

Окупанти вдарили по гаражному кооперативу в Харкові, даних щодо постраждалих немає

Голова Євроради привітав затвердження угоди між ЄС і МЕРКОСУР

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА