Інтерфакс-Україна
18:08 07.04.2020

Бойовики поблизу Красногорівки обстріляли автомобіль знімальної групи телеканалу - штаб ООС

1 хв читати
Бойовики поблизу Красногорівки обстріляли автомобіль знімальної групи телеканалу - штаб ООС

Бойовики на Донбасі обстріляли позиції українських військовослужбовців поблизу Красногорівки, внаслідок чого був пошкоджений автомобіль знімальної групи одного з телеканалів, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Сьогодні, 7 квітня, збройні формування Російської Федерації вкотре здійснили обстріл українських захисників поблизу населеного пункту Красногорівка. Противник застосував безпілотний літальний апарат, з якого скинув заряд ВОГ-17. В результаті атаки БПЛА був пошкоджений автомобіль знімальної групи одного з телеканалів", - йдеться в повідомленні на сторінці ООС у Facebook.

Зазначено, що граната розірвалася за кілька метрів від транспортного засобу, внаслідок чого осколки влучили в бічне скло та кузов автомобіля. У салоні в цей час перебували представники ЗМІ та прес-офіцер одного з підрозділів ООС.

"На щастя, ніхто з журналістів і військовослужбовців не постраждав", - наголосили в штабі ООС.

У свою чергу журналіст телеканалу "Україна" Олександр Махов на сторінці у Facebook повідомив, що бойовики обстріляли автомобіль із журналістами телеканалу "Україна".

"Цілеспрямовано цілили саме в автомобіль. Оскільки обстріл відбувся саме в той момент, коли машина зупинилась у спеціальному місці неподалік позиції. Автомобіль цивільний, брендований. (...) В салоні перебував я, оператор, водій та прес-офіцерка бригади, яка супроводжувала знімальну групу. На щастя, ніхто не постраждав. Усі ми одразу укрилися у бліндажі", - написав журналіст.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Без тепла у Києві 2600 будинків, екстрені відключення світла тривають – мер

Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА