Інтерфакс-Україна
18:55 25.03.2020

У Тернопільській області кількість хворих коронавірусом зросла до 8

1 хв читати

У Тернопільській області підтверджено 8 випадків інфікування Сovid-19, повідомляє Тернопільський штаб із боротьби з коронавірусом на сторінці у Fаcebook.

"Станом на 18 годину 25 березня в Тернопільській області лабораторно підтвердили 8 випадків Covid-19. Захворіли ще двоє жителів Монастирського району, житель села Швейків, якому 62 роки, та житель Монастирська, якому 63 роки", - зазначено в повідомленні.

Раніше в Тернополі було підтверджено перший випадок зараження коронавірусом у чоловіка, який повернувся з-за кордону.

Загалом станом на 8:00 25 березня в Тернопільській області було підтверджено шість випадків зараження - чотири випадки в жителів Монастириського району й один випадок у жителя міста Заліщики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА