Інтерфакс-Україна
19:10 16.03.2020

Глава ВООЗ наголошує на різкому зростанні випадків коронавірусу у світі

1 хв читати
Глава ВООЗ наголошує на різкому зростанні випадків коронавірусу у світі

У світі минулого тижня відбулося суттєве зростання випадків захворювання на коронавірус COVID-2019, причому більшість із них припадає на країни за межами КНР, заявив у понеділок гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус.

"Минулого тижня ми бачили стрімке зростання кількості випадків COVID-2019. Про більшість випадків і смертей наразі повідомляють на решті частині світу поза Китаєм", - сказав він на брифінгу.

Водночас Гебреєсус поскаржився, що незважаючи на збільшення інтенсивності таких заходів, як закриття шкіл і скасування спортивних заходів, у ВООЗ не вважають достатніми нинішні масштаби здачі тестів на наявність захворювання і масштаби "ізоляції". "Найефективніший спосіб запобігати захворюванню і рятувати життя - розірвати ланцюги передання COVID-2019. Для цього вам треба здавати тести й ізолюватися", - наголосив глава ВООЗ.

При цьому він нагадав, що ВООЗ уже скерувала до 120 країн 1,5 млн наборів для тестів.

"Це глобальна рубіжна криза в охороні здоров'я в наш час. Наступні дні, тижні й місяці стануть випробуванням нашої рішучості, випробуванням нашої довіри науці й випробуванням солідарності", - додав Гебреєсус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1040 військовослужбовців - Генштаб

Ворог просунувся на Покровському та Гуляйпільському напрямках– DeepState

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА