Інтерфакс-Україна
13:13 18.02.2020

Начгенштабу Хомчак: Один український боєць загинув, троє поранені та двоє контужені внаслідок атаки бойовиків на Луганщині

1 хв читати
Начгенштабу Хомчак: Один український боєць загинув, троє поранені та двоє контужені внаслідок атаки бойовиків на Луганщині

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак уточнив, що внаслідок атаки бойовиків на позиції ООС на Донбасі у вівторок уранці загинув один український військовослужбовець, троє дістали поранень, ще двоє були контужені.

"Унаслідок зіткнення один військовослужбовець загинув, на жаль, троє поранені, двоє контужені. Поранені й контужені наразі в лікувальних закладах, їм надається допомога", - сказав Хомчак на брифінгу за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони України в Києві у вівторок.

Начальник Генштабу зазначив, що з 10:00 ранку бойовики запросили "режим тиші", нині на ділянці працює Спільний центр координації та контролю для того, щоб українська сторона могла забрати тіло свого загиблого, а бойовики - тіла своїх.

"Втрати противника підтверджено: четверо людей загинули, шістьох - поранено. Наразі ситуація стабільна, вогонь припинено. Ситуація контрольована, всі резерви, всі підрозділи працюють із згідно ухваленими раніше рішеннями", - наголосив Хомчак.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА