Інтерфакс-Україна
08:10 16.02.2020

Землетрус магнітудою 5,7 зафіксовано в Індонезії

1 хв читати
Землетрус магнітудою 5,7 зафіксовано в Індонезії

Підземний поштовх магнітудою 5,7 зафіксовано в акваторії моря Серам у східній частині Індонезії, повідомляє Алтає-Саянська філія Геофізичної служби РАН.

За даними оперативного опрацювання Алтає-Саянської філії, епіцентр зафіксованого в неділю землетрусу мав координати -3.44 градуса південної широти і 131.47 градуса східної довготи і знаходився в 287 км на південь від міста Соронг на острові Нова Гвінея.

За інтенсивністю струсів в епіцентрі землетрус оцінюється як "дуже сильний".

ОСТАННЄ

ДСНС: семеро людей, серед них двоє дітей, травмовані внаслідок атаки БпЛА по житловому будинку у Вільнянську

На БпЛА "Молнія" фіксують новий діапазон відеочастот, який складно виявляється детекторами – радник Міноборони

У Харкові вже троє постраждалих – Синєгубов

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

Рада відхилила євроінтеграційний законопроєкт про біоцидні продукти

США будуть змушені відповісти на збиття Іраном американського гелікоптера Apache – Трамп

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині через ворожі атаки безпілотниками та авіабомбами

Стефанчук: Висновок РЄ щодо Цивільного кодексу загалом позитивний, але є рекомендації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА