Інтерфакс-Україна
08:53 14.10.2019

Трамп закликав Туреччину і курдів не допустити втечі бойовиків ІД

1 хв читати
Трамп закликав Туреччину і курдів не допустити втечі бойовиків ІД

Президент США Дональд Трамп заявив, що Туреччина і курди не повинні допустити втечі ув'язнених терористів ІДІЛ з в'язниць в Сирії.

"США утримують гірших з ув'язнених ІДІЛ. Туреччина і курди не повинні дозволити їм піти. Європа повинна була прийняти їх назад після численних прохань. Вони повинні зробити це зараз. Вони ніколи не приїдуть до Сполучених Штатів і не будуть допущені в них!" - написав Трамп в своєму Твіттері.

Раніше New York Times з посиланням на двох американських чиновників повідомила, що США залишили п'ятдесят "особливо цінних" в'язнів ІДІЛ під час свого відходу з Сирії перед наступом Туреччини на країну.

Туреччина минулого тижня почала операцію на північному сході Сирії. Головна її мета - витіснити курдські воєнізовані формування з прикордонних районів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова освітнього комітету Ради закликає громади не маніпулювати надбавками до зарплат вчителів

Голова Військового комітету НАТО Драгоне: Наш головний пріоритет – підтримка України

У Раді реєструють нову редакцію Цивільного кодексу - Стефанчук

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Федоров: Уряд звільнив 5 заступників міністра оборони, частина залишиться в МО, найближчими тижнями зʼявляться нові члени команди

НАЛУ презентувала альтернативний законопроєкт щодо впровадження ПДВ для ФОПів

Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

Раді рекомендують ухвалити закон щодо спрощення набуття майна неповнолітніми

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА