Інтерфакс-Україна
08:51 24.07.2019

ВРП відправила у відставку суддю, який закрив справу Кернеса

2 хв читати
ВРП відправила у відставку суддю, який закрив справу Кернеса

Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила з посад 7 суддів, які подали заяву про відставку, серед них суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов.

Про це повідомляється на офіційному сайті ВРП.

Як повідомлялося, 10 серпня 2018 року Антонов виніс постанову, в якій розцінив систематичну неявку прокурорів на дебати у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блінникова і Євгена Сміцького як відмову від обвинувачення та закрив кримінальне провадження.

Пізніше того ж дня заступник генпрокурора України Анжела Стрижевська повідомила, що прокуратура Полтавської області відкрила кримінальне провадження за фактом винесення суддею неправосудного рішення у справі щодо Кернеса, Блінникова і Сміцького (ч. 1 ст. 375 КК України).

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Антонов прийняв завідомо неправосудне рішення і відповість перед законом.

"Суддя, який в порушення всіх законодавчих норм виніс рішення про закриття справи Кернеса - буде відповідати за завідомо неправосудне рішення. І дембельський акорд не допоможе", - написав Луценко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Того ж дня Національне агентство протидії корупції заявило про намір перевірити декларації про доходи судді А.Антонова.

17 серпня 2018 року Антонов поскаржився в ВРП на тиск з боку Генпрокуратури і НАЗК. Він також подав заяву про відставку з посади судді Київського районного суду Полтави, мотивуючи своє звільнення тиском на нього.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

Зеленський повідомив про досягнення домовленості про зустріч з Трампом "найближчим часом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА