Інтерфакс-Україна
12:32 15.07.2019

У двір рівненського підприємця невідомі кинули гранату, пошкоджено автомобіль

1 хв читати
У двір рівненського підприємця невідомі кинули гранату, пошкоджено автомобіль

У Рівному на вул.Ботанічній на території домогосподарства 60-річного підприємця вибухнула граната РГД-5, унаслідок вибуху пошкоджено фасад будинку, ворота гаража і автомобіль, люди не постраждали.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, повідомлення про вибух надійшло в поліцію в понеділок близько 2:40.

"За результатами огляду працівники вибухотехнічного відділу ГУ Нацполіціі встановили, що невідомий, перебуваючи біля воріт двору, кинув гранату РГД-5. Її уламки направили на експертизу. Також з місця події вилучили запал до боєприпасу", - сказано в повідомленні.

Слідчо-оперативна група встановила, що в результаті вибуху пошкоджено фасад будинку, гаражні ролетні ворота і автомобіль Audi Q7, який було припарковано у дворі.

На момент злочину в будинку перебував підприємець і його дружина. Ніхто з них не постраждав.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА