Інтерфакс-Україна
08:11 04.05.2019

Посольство України в США організувало благодійний концерт, зібрані кошти передадуть у реабілітаційний центр "Next Step Ukraine"

1 хв читати
Посольство України в США організувало благодійний концерт, зібрані кошти передадуть у реабілітаційний центр "Next Step Ukraine"

Посольство України в США у співпраці з Фондом "Revived Soldiers Ukraine" організувало благодійний аукціон і концерт українського скрипаля Олександра Божика, виручені кошти передадуть в реабілітаційний центр "Next Step Ukraine", повідомила прес-служба дипломатичного відомства.

"На кошти, зібрані з концерту та аукціону, будуть придбані протези для трьох військових, решта - будуть передані на підтримку реабілітаційного центру для паралізованих "Next Step Ukraine", який знаходиться в Україні", - йдеться в повідомленні дипвідомства на сторінці в Facebook.

Крім того, перед початком концерту посол України в США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) звернувся до присутніх гостей з вдячністю за увагу до благодійних заходів посольства і українсько-американських волонтерських організацій, які надають можливість допомагати українським солдатам і ветеранам.

Також Чалий і президент Фонду "Revived Soldiers Ukraine" Ірина Ващук привітали і подякували за участь у заході українського військового Максима Шкабюка, який проходить реабілітацію в США після отриманих тяжких травм під час бойових дій на Донбасі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В РФ підірвали заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу - соцмережі

В Харкові відкрився другий у місті магазин італійського бренду Terranova

Досвід Києва в перші дні вторгнення враховано для підготовки антикризового плану Вільнюса

Внаслідок удару по Павлограду постраждали 14 людей, серед них троє дітей

Подальший графік Зеленського залежатиме від розвитку ситуації - прессекретар

Росіяни 24 рази обстріляли Донеччину, загинули три людини

Шмигаль обговорив з прем’єром Норвегії спільні виробництва зброї та економічне співробітництво

Близько 130 тис. осіб попрощалися з Папою Римським Франциском, особливий наплив очікується в п'ятницю

Вже 622 дитини загинули в Україні внаслідок збройної агресії РФ

Раді пропонують запровадити додаткову відпустку для військових, які залишилися на службі попри право звільнитися за сімейними обставинами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА