09:27 16.02.2019

Мюллер отримав докази спілкування співробітника штабу Трампа з WikiLeaks

2 хв читати
Мюллер отримав докази спілкування співробітника штабу Трампа з WikiLeaks

Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера повідомив про наявність у нього листування колишнього радника передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Роджера Стоуна з представниками порталу WikiLeaks. Про це повідомляє Reuters.

За версією обвинувача, слідство отримало доступ до листування Стоуна з WikiLeaks в ході розслідування злому електронних листів Джона Подести, який очолював виборчий штаб колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон, а також комп'ютерних систем Національного комітету Демократичної партії, до якого були причетні хакери, пов'язані з Росією.

Деякі з них "містили листування Стоуна з Guccifer 2.0 і "Організацією 1" - з хакером або групою хакерів, які могли бути причетні до злому серверів Демократичної партії США та порталу WikiLeaks.

Стоуна затримали і заарештували в січні поточного року. Йому закидають неправдиві свідчення в конгресі США, перешкоджання та підробку свідчень у ході розслідування, проведеного спеціальним прокурором Робертом Мюллером про передбачуване втручання Росії у вибори президента США 2016 року. Про затримання Стоуна оголосив офіс Мюллера. Загалом йому пред'явили обвинувачення за сімома пунктами.

Розслідування справи із втручання Росії в президентські вибори, що відбулись в 2016 році, ведеться в США з 2017 року. Його курирує спецпрокурор Роберт Мюллер.

Раніше президент США Дональд Трамп погодився з висновками спецслужб щодо втручання Москви. Він називав цю справу "американською ганьбою" і "полюванням на відьом". Росія неодноразово заперечувала обвинувачення у втручанні в вибори президента США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА