Інтерфакс-Україна
08:24 21.01.2019

Трамп подякував працюючим без зарплати через шатдаун держслужбовцям

1 хв читати
Трамп подякував працюючим без зарплати через шатдаун держслужбовцям

Президент США Дональд Трамп висловив подяку всім державним службовцям, які через часткове закриття американського уряду продовжують працювати, при цьому не отримуючи зарплату. Про це глава Білого дому написав в Twitter.

"Всім великим людям, які працюють так старанно на благо нашої країни і не отримують зарплату, я говорю: "Дякую - Ви великі патріоти!"- заявив Трамп.

Окрім того, президент закликав їх працювати разом "після десятиліть зловживань" для того, щоб перемогти гуманітарну, кримінальну наркотичну кризу на кордоні з Мексикою.

16 січня адміністрація США викликала на роботу близько 50 тис. держслужбовців, які були відправлені в неоплачувану відпустку через шатдаун. З цього дня вони почали працювати без зарплати.

Роботу уряду Сполучених Штатів було частково припинено 22 грудня. Шатдаун пов'язаний з розбіжностями з приводу виділення бюджетного фінансування на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

ОСТАННЄ

Голова освітнього комітету Ради закликає громади не маніпулювати надбавками до зарплат вчителів

Голова Військового комітету НАТО Драгоне: Наш головний пріоритет – підтримка України

У Раді реєструють нову редакцію Цивільного кодексу - Стефанчук

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Федоров: Уряд звільнив 5 заступників міністра оборони, частина залишиться в МО, найближчими тижнями зʼявляться нові члени команди

НАЛУ презентувала альтернативний законопроєкт щодо впровадження ПДВ для ФОПів

Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

Раді рекомендують ухвалити закон щодо спрощення набуття майна неповнолітніми

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА