Інтерфакс-Україна
09:25 12.01.2019

У Вінницькій області троє людей отруїлися чадним газом

1 хв читати
У Вінницькій області троє людей отруїлися чадним газом

Троє людей померли від отруєння чадним газом у Козятинському районі (Вінницька обл.), повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"11 січня о 14.00 в с. Махаринці Козятинського району в квартирі одноповерхового житлового будинку виявлено тіла 3 осіб", - сказано в повідомленні.

Попередня причина загибелі - отруєння чадним газом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У травні в Україні зафіксовано найвищу кількість жертв серед цивільних осіб за 4 роки агресії РФ – ММПЛУ

Чеська організація "Пам'ять народу" передала гуманітарну допомогу для потреб Сил оборони України

Зеленський обговорив з міністром оборони Латвії Мелнісом співпрацю щодо безпеки в умовах агресії РФ

На Закарпатті до 8 років ув'язнення засуджено матір, яка за $1000 продала сина і дочку для жебракування

В Армія+ з'явилася процедура поновлення на службі для військових які вчинили СЗЧ з НГУ

Угода з Тегераном не передбачає передачу Ірану грошей – Венс

Українська SkyFall та Airbus Defence and Space підписали меморандум про стратегічне партнерство

Правоохоронці евакуювали вісьмох цивільних з прифронтових районів Запоріжжя

Одна людина загинула, троє дістали поранень у п'ятницю на Дніпропетровщині – ОВА

За фактом можливого позбавлення волі у ТЦК на Тернопільщині спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА