Інтерфакс-Україна
14:32 12.10.2018

Громадську раду міжнародних експертів Антикорупційного суду буде сформовано до кінця жовтня

1 хв читати
Громадську раду міжнародних експертів Антикорупційного суду буде сформовано до кінця жовтня

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) Сергій Козьяков прогнозує завершення формування Громадської ради міжнародних експертів Антикорупційного суду до кінця жовтня.

"Закон не визначає дату формування ради експертів, але, думаю, до кінця жовтня ми дізнаємося імена її членів", - сказав він в інтерв'ю журналу "Фокус".

С.Козьяков зазначив, що міжнародні організації запропонували 12 кандидатур експертів: "Днями комісія вибере з них шістьох, які увійдуть до Громадської ради міжнародних експертів".

При цьому голова ВККС зазначив, що точну дату "іспиту" для кандидатів до Антикорупційного суду не визначено, однак він прогнозує його проведення на 12-13 листопада.

"Усі конкурси та процедури сподіваємося завершити до лютого. Потім наші рекомендації розгляне Вища рада правосуддя (судячи з досвіду попередніх конкурсів, на цю процедуру їм знадобиться 2-4 тижні), після чого президент має підписати відповідний указ", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА