Інтерфакс-Україна
21:08 28.09.2018

СБУ припинила діяльність ОЗУ в Запорізькій області, які курирували з РФ

1 хв читати
СБУ припинила діяльність ОЗУ в Запорізькій області, які курирували з РФ

Служба безпеки України припинила діяльність організованих злочинних угруповань у Мелітопольському, Бердянському та Приморському районах Запорізької області, причетних до скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів, діяльність яких координували представники російських кримінальних кіл, пов'язаних, у свою чергу, із російськими спецслужбами.

"За задумом російських спецслужб," злодії у законі "через підконтрольні в Україні банди мали загострити криміногенну обстановку, зокрема, шляхом вчинення резонансних злочинів для дестабілізації ситуації у регіоні", - повідомляє прес-служба СБУ в Запорізькій області.

Під час проведення слідчих дій у приміщеннях підозрюваних виявлено боєприпаси - протитанкову гранату РПГ-22, два автомати Калашникова, три гранати Ф-1, три револьвери, пістолет Макарова, сім бронежилетів, незареєстровану автоматичну та мисливську зброю невстановленого зразка. Крім того, під час обшуку знайдено комп'ютерну техніку з матеріалами, які підтверджують зв'язок зловмисників із представниками РФ, а також документи терористичної організації "ДНР". Усе вилучене відправлено на експертизу.

Наразі вирішується питання про оголошення про підозру у вчиненні злочину десяти фігурантам справи у рамках відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).

Спецоперація з викриття організованих угруповань проводилася спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

ОСТАННЄ

У Києві 8 загиблих та 90 постраждалих внаслідок нічних ударів РФ

Російський удар по Києву завдано цілеспрямовано по цивільній інфраструктурі – Клименко

Укргазбанк частково відновив роботу своїх сервісів

Японія передала Києву мініекскаватори для швидкої ліквідації наслідків ворожих обстрілів - мер

РФ завдала удари по Києву "в дуже невдалий час", заявив Трамп

ДБР повідомило про підозру 8 працівникам київського СІЗО і 5 ув’язненим через смерть ув’язненого

В найближчу годину в Києві та області очікується гроза

ВАКС дозволив спецрозслідування щодо екснардепа Нестеренка, який в розшуку

Рамафоса: Перший візит президента України до ПАР відображає наше спільне прагнення до зміцнення двосторонніх відносин

Президент ПАР: Зобов'язання України про безумовне припинення вогню задає дуже позитивний тон для початку переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА