Інтерфакс-Україна
07:22 05.07.2018

Надзвичайний комітет британського уряду Cobra збереться через інцидент в Еймсбері

1 хв читати
Надзвичайний комітет британського уряду Cobra збереться через інцидент в Еймсбері

Надзвичайний комітет британського уряду Cobra проведе засідання для обговорення інциденту, пов'язаного з отруєнням двох чоловік нервово-паралітичною речовиною в місті Еймсбері, повідомляє телеканал Sky News.

Раніше глава контртерористичного підрозділу Скотланд-Ярду Ніл Басу повідомив, що чоловік і жінка в британському місті Еймсбері були отруєні тією ж нервово-паралітичною речовиною "Новачок", що і екс співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

Він підкреслив, що обидва постраждалих в Еймсбері, 45-річний чоловік і 44-річна жінка госпіталізовані, а їх стан оцінюється як критичний. Обидва - британські піддані.

За версією британського слідства, в березні цього року в розташованому поблизу Еймсбері місті Солсбері були отруєні Сергій і Юлія Скрипаль. Британська сторона стверджує, що вони постраждали від речовини "Новачок", причому відповідальність за інцидент покладає на Росію. У Москві заперечують свою причетність до подій в Солсбері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА