Інтерфакс-Україна
07:27 05.04.2018

Порошенко нагородив сенатора США Портмана орденом "За заслуги"

2 хв читати
Порошенко нагородив сенатора США Портмана орденом "За заслуги"

Президент України Петро Порошенко нагородив сенатора США Роберта Портмана орденом "За заслуги", а також обговорив з ним ситуацію на Донбасі і перебіг реформ в Україні.

"Президент Петро Порошенко нагородив сенатора США Роберта Портмана орденом "За заслуги "III ступеня", - сказано в повідомленні на сайті президента України в середу ввечері.

Відзначається, що високу нагороду "за вагомий особистий внесок у зміцнення українсько-американського міждержавного співробітництва, відстоювання державного суверенітету і територіальної цілісності України" П.Порошенко вручив Р.Портману під час зустрічі, яка відбулася в Адміністрації президента.

Лідер України висловив подяку за тверду двопартійну підтримку Києва з боку Сенату США і активну та послідовну роботу в цьому напрямку Сенатського українського кокуса, співголовою якого є сенатор Р.Портман.

П.Порошенко зазначив особисті зусилля Р.Портмана в питаннях надання Україні військової допомоги, в тому числі оборонних озброєнь, а також введення санкцій у зв'язку з агресивними діями Росії.

У повідомленні підкреслюється, що під час зустрічі було обговорено ситуацію на Донбасі і рішуче засуджені триваючі порушення з боку збройних і контрольованих Росією бойовиків режиму припинення вогню з нагоди Великодніх свят.

"Було наголошено на необхідності збереження санкцій тиску на Росію з метою припинення збройних провокацій і ескалації напруженості і забезпечення належного виконання мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим П.Порошенко наголосив на важливості продовження скоординованих міжнародних зусиль з метою розгортання ефективної миротворчої місії ООН на Донбасі.

Також уточнюється, що окрему увагу було приділено зміцненню енергетичної солідарності між сторонами і в цьому контексті наголошено на небезпеці проекту "Північний потік - 2".

"П.Порошенко і Р.Портман також обговорили актуальні питання реалізації реформ в Україні. Глава держави поінформував американську сторону про досягнутий прогрес у цій сфері і заплановані подальші кроки, зокрема в контексті прийняття Закону про національну безпеку і продовження боротьби з корупцією", - йдеться в повідомленні.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА