19:25 28.02.2018

Інвестори вважають проблему кібербезпеки найсерйознішою загрозою бізнесу

2 хв читати
Інвестори вважають проблему кібербезпеки найсерйознішою загрозою бізнесу

Нині з точки зору інвесторів кібератаки є найсерйознішою загрозою для бізнесу, свідчать дані глобального опитування інвесторів, проведеного PwC.

Так, 41% інвесторів і аналітиків серйозно стурбовані кібератаками, які сприймаються як найсерйозніша загроза для бізнесу. Якщо в 2017 році кіберзагрози перебували на п'ятому місці в переліку загроз для бізнесу, в цьому році вони піднялися на перше місце. Аналогічна кількість керівників компаній (40%) включили кіберзагрози в трійку найбільш серйозних ризиків, але, на відміну від інвесторів, їх більше турбують такі проблеми, як надмірне регулювання і тероризм.

На думку інвесторів, для підвищення рівня довіри клієнтів до бізнесу компанії повинні зосередитися на питаннях кібербезпеки (64% інвесторів, 47% керівників).

Окрім того, до першої п'ятірки загроз, що перешкоджають зростанню доходів компаній у найближчі 12 місяців, інвестори включають геополітичну нестабільність (серйозно стурбовані 39%), темпи технологічних змін (73%), популізм (33%) і протекціонізм (32%).

В цілому, за даними PwC, і інвестори, і керівники компаній більш впевнені в майбутніх темпах економічного зростання, ніж в минулому році. 54% інвесторів і 57% керівників розраховують на підвищення темпів світового економічного зростання.

При цьому як в довгостроковій, так і в короткостроковій перспективі, за даними опитування PwC, інвестори більш песимістичні щодо прогнозу доходів від інвестицій, ніж керівники підприємств.

Менше чверті інвесторів (23%) цілком впевнені в темпах річного зростання, тоді як серед керівників таку впевненість відчувають 42%. Лише кожен п'ятий інвестор не сумнівається в зростанні виручки в найближчі три роки (45% керівників).

Інвестори впевнені (85%), що серед перешкод для зростання економіки - дестабілізуючий вплив нових технологій (64% керівників), зміни поведінки клієнтів (81% інвесторів проти 68% керівників) та каналів збуту (76% інвесторів проти 60% CEO). Понад чверть інвесторів (26%) вважає, що в цьому році штучний інтелект сильніше вплине на плани оптимізації персоналу, ніж в минулому році, коли такої точки зору дотримувалися 13% інвесторів.

П'ятірка країн, які інвестори і керівники компаній вважають найбільш важливими для економічного зростання, в цьому році не змінилася: США, Китай, Німеччина, Велика Британія та Індія. При цьому в очах інвесторів розрив між США і Китаєм скорочується, тоді як керівники підприємств більше виділяють США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Окупанти за день 12 разів обстріляли сім громад Сумської області

Прем'єрка Італії Джорджа Мелоні найближчими тижнями планує візит до Китаю

Макрон закликав ООН і лідерів країн світу вплинути на РФ, щоб вона схвалила Олімпійське перемир'я і припинила агресію

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Зеленський обговорив із президентом Кенії створення хабів для українського зерна в портах Африки

Активність окупантів на Времівському напрямку зросла втричі, а на Покровському ворог втратив понад 200 осіб

Зеленський обговорив "Формулу миру" із президентом Аргентини

Троє загиблих і п'ятеро поранених у результаті обстрілу окупантами села у Волноваському районі Донецької області касетними боєприпасами в день Саміту миру

Україна починає шлях до миру з позиції сили - президент Фінляндії

Президент Гани: Українська формула миру є ключовою рамкою для досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА