Інтерфакс-Україна
20:32 26.02.2018

Бойовики обстріляли селище Підлісне, один зі снарядів влучив у житловий будинок

1 хв читати
Бойовики обстріляли селище Підлісне, один зі снарядів влучив у житловий будинок

Незаконні збройні формування обстріляли увечері в понеділок селище Підлісне Попяснянского району Луганської області, застосувавши заборонені мінськими домовленостями артилерійські системи калібру 152 мм, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Один зі снарядів влучив у будинок, однак ніхто з місцевих жителів не постраждав. "Унаслідок попадання частково зруйнований фундамент і перекриття даху, вибиті вікна", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

Усього було нараховано 12 воронок, за попередніми висновками, від 152-мм снарядів. Вогонь вівся орієнтовно у напрямку від непідконтрольного уряду м.Первомайськ.

ОСТАННЄ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА