Інтерфакс-Україна
20:30 14.01.2018

У Чилі стався землетрус магнітудою 7 балів, є жертви

1 хв читати
У Чилі стався землетрус магнітудою 7 балів, є жертви

У Чилі стався землетрус магнітудою 7,1, одна людина загинула і до 20 постраждали. Про землетрус повідомляє Геологічна служба США (USGS). Епіцентр поштовхів знаходився в 36 км на північний захід від міста Акарі, на південному узбережжі Перу.

Губернатор провінції Яміла Осоріо повідомила в своєму Twitter про одного загиблого, розчавленого уламком скелі в населеному пункті Яука.

Також з посиланням на муніципальну владу Осоріо розповіла про 20 легкопоранених по всій провінції.

Повідомляється про пошкодження деяких автомобільних доріг. Загрози цунамі немає.

В останній раз землетрус порівняної сили стався в Чилі в жовтні 2017 року. Магнітуда поштовхів склала 6, 3, епіцентр знаходився в 73 км на схід від портового міста Аріка, біля кордону з Перу. Жертв внаслідок стихійного лиха вдалося уникнути.
 

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА