12:33 29.12.2017

Незаконно утримуваних українців з ОРДЛО переправляють до РФ - глава СБУ

1 хв читати

У Службі безпеки України є інформація, що незаконно утримуваних українців, зокрема військовослужбовців, переправляють з ОРДЛО до РФ, багато з тих, хто вважаються зниклими безвісти, можуть перебувати в Росії.

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" глава СБУ Василь Грицак розповів, що українська спецслужба затримала бойовика під час спроби перетину лінії зіткнення на Донбасі.

"Ця людина брала безпосередню участь в утриманні та катуванні полонених, збройному штурмі адмінбудівель у Довжанську, зокрема прикордонного загону, конвоюванні за вказівкою російських кураторів військовополонених Збройних сил України на територію РФ", - розповів В.Грицак.

Глава СБУ наголосив, що, за офіційною інформацією, на території Росії перебувають десять громадян України, незаконно утримувані або засуджені. Водночас він зазначив: "Ми підозрюємо, що багато з цих 402, яких ми вважаємо зниклими безвісти, можуть перебувати на території Російської Федерації або, як вони говорять, "союзних республік".

"Думаю, що цей затриманий нами бойовик розповість щось із цього приводу", - додав глава української спецслужби.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА