Інтерфакс-Україна
21:39 05.12.2017

Порошенко схвалив нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги"

1 хв читати
Порошенко схвалив нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги"

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про житлово-комунальні послуги", покликаний врегулювати правові відносини між виконавцями і споживачами послуг в сфері житлово-комунального господарства в Україні.
Як повідомляє у вівторок прес-служба президента України, реалізація даного закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері послуг ЖКГ, підвищення їх якості, забезпечення можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищення ефективності його управлінням.
Документ осучаснює правові, економічні та організаційні норми надання послуг ЖКГ споживачам, а також вводить нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.
"Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб'єктами правовідносин у сфері надання житлово -комунальних послуг", - сказано в повідомленні.
Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла в повторному другому читанні нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги" 9 листопада 2017 року. За відповідний законопроект №1581-д проголосували 262 народних депутата.
Як поінформувала прес-служба Мінрегіону, закон "Про житлово-комунальні послуги" є четвертим ключовим законом у реформі енергоефективності: раніше прийняті закони "Про енергоефективність будівель", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про Фонд енергоефективності".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Краматорську, пошкодивши будівлю залізничного вокзалу

Глава МЗС Великої Британії про удари РФ по Києву: Це не дії людини миру

Кількість загиблих внаслідок нічних ударів РФ по Києву зросла до 10, постраждалих - 90

Президент Литви про удари РФ по Києву: Такі злочини не зупиниш солодкими словами – тільки силою

Посольство Великої Британії та "Укрпошта" презентували спеціальну марку "Британія та Україна: 100 років партнерства"

Макрон: Не можна очікувати, що Зеленський погодиться на припинення вогню, доки Київ бомблять

Кількість загиблих унаслідок російського ракетного удару по Києву зросла до 9 людей

Громада Києва передала бійцям Сил оборони 2500 БпЛА та системи РЕБ

У Києві 8 загиблих та 90 постраждалих внаслідок нічних ударів РФ

Російський удар по Києву завдано цілеспрямовано по цивільній інфраструктурі – Клименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА