Інтерфакс-Україна
17:51 02.12.2017

"Київавтодор" почав превентивну обробку доріг і вулиць столиці

1 хв читати

 Комунальна корпорація "Київавтодор" повідомляє, що проводить превентивну обробку доріг і вулиць столиці в умовах мокрого снігу та для недопущення посилення ковзання.

"Під час обробки особливу увагу приділили аварійно-небезпечним ділянкам вулично-дорожньої мережі, зокрема спускам, підйомах, мостах та шляхопроводам", – зазначає "Київавтодор".

Задіяно також великогабаритну техніку; 227 працівників підтримують належний стан наземних та підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту та тротуарів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Найближчими днями можуть відбутися дуже вагомі зустрічі, які повинні наблизити тишу для України

У Нікополі помер один з поранених під час обстрілу міста, кількість жертв сягнула чотирьох

Російским ударом по Павлограду знищена база "Госпітальєрів"

Сибіга провів у Римі зустріч з італійськими парламентарями

Європа висунула контрпропозиції до мирної угоди: Україна отримує гарантії безпеки від США, територіальні питання вирішуватимуться після безумовної тиші

Міносвіти ініціює надання відстрочки від призову деяким педагогам закладів позашкільної освіти

Макрон не проводитиме дипломатичних зустрічей під час відвідання похорон Папи Римського

Зеленський вшанував пам'ять загиблих в результаті російського удару у ніч на 24 квітня

Зеленський щодо заяви Трампа про Крим: Україна не буде визнавати юридично російськими будь-які тимчасово окуповані території

У України немає достатньо зброї, щодо повернути контроль над Кримом збройним шляхом - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА