Інтерфакс-Україна
19:38 28.11.2017

На підприємстві "Перетворювач" в Запоріжжі відбуваються обшуки в зв'язку з інформацією про постачання продукції в РФ

1 хв читати
На підприємстві "Перетворювач" в Запоріжжі відбуваються обшуки в зв'язку з інформацією про постачання продукції в РФ

Служба безпеки України проводить обшуки на ПАТ "Перетворювач" в Запоріжжі, керівництво якого підозрюється у поставках продукції для військово-промислового комплексу РФ.
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в правоохоронних органах міста, наразі на території підприємства проходять обшуки в рамках кримінального провадження, відкритого за ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Керівництво підприємства підозрюється в поставках в РФ під виглядом продукції цивільного призначення товарів військового призначення - зарядних пристроїв до підводних човнів.
Офіційно прокоментувати обшуки на ПАТ "Перетворювач" в СБУ обіцяють пізніше. Також утримується від коментарів і керівництво підприємства.
Раніше правоохоронні органи повідомляли, що діяльність ПАТ "Перетворювач", що виробляє електрообладнання, в основному була орієнтована на експорт підприємствам ВПК РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арциз тиждень без світла через майже повністю знищену РФ електропідстанцію – ДТЕК

"Євросолідарність" закликала Європейську раду підтримати використання активів РФ на користь України – заява

Кошта – Зеленському: Мир недешевий, він безцінний. Ласкаво просимо на саміт

Нацполіція: у справі про подвійне вбивство на Житомирщині повідомлено про підозру екскерівниці соцслужби

Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук

Рада ухвалила закон про академічну доброчесність

В Україні в наступні дві доби без опадів, місцями туман

Понад половину українців, які знають про справу "Мідас", вважають Зеленського відповідальним за дії Міндіча - КМІС

СБУ: далекобійні дрони вразили російську техніку на аеродромі Бельбек на сотні мільйонів доларів

Мецола: Європарламент готовий "діяти негайно", якщо буде рішення про "репараційний кредит"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА