Інтерфакс-Україна
16:58 24.11.2017

Аеропорт "Київ" евакуює пасажирів у зв'язку з повідомленням про мінування

1 хв читати
Аеропорт "Київ" евакуює пасажирів у зв'язку з повідомленням про мінування

 Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) евакуює пасажирів після надходження повідомлення про його нібито мінування.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі аеропорту, дзвінок із сигналом про загрозу надійшов до аеропорту близько 16:35.

"Здійснюється евакуація і перевірка на наявність загрози", - уточнили в аеропорту.

Міжнародний аеропорт "Київ" розташований у діловому центрі столиці за 7 км від центру міста, за кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає друге місце в Україні.

В аеропорту три термінали загальною площею 21 тис. кв. м. Окремий термінал для бізнес-авіації - термінал "В", входить до системи FBO. ЗПС дає змогу приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА