Інтерфакс-Україна
13:10 21.07.2017

Під Харковом невідомі підірвали банкомат ПриватБанку

1 хв читати
Під Харковом невідомі підірвали банкомат ПриватБанку

У Покотилівці Харківської області вранці в ранку п'ятниці троє невідомих підірвали банкомат ПриватБанку в супермаркеті "Брусничка" і забрали з нього гроші, повідомляє Національна поліція в Харківській області.

"Встановлено, що близько 4:00 троє невідомих, одягнених у темний одяг (один був у масці, а двоє - в мотоциклетних шоломах), невстановленим вибуховим пристроєм пошкодили банкомат і вкрали касету з грошима понад 45 тис. грн", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області в п'ятницю.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці проводять необхідні заходи для затримання причетних до злочину.

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА