Інтерфакс-Україна
11:11 07.07.2017

"Сьогодні Мультімедіа" закриє кілька філій

1 хв читати
"Сьогодні Мультімедіа" закриє кілька філій

ПрАТ "Сьогодні Мультімедіа" закриє філії в Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Донецьку.

Згідно з повідомленням ПрАТ в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), таке рішення прийняла наглядова рада ПАТ 5 липня 2017 року.

У повідомленні наголошується, що рішення про ліквідацію філій прийнято з огляду на необхідність оптимізації діяльності компанії.

Холдинг "Сегодня мультимедиа" входить до медіагрупи ТОВ "Медіа Група Україна", що об'єднує також національний телеканал "Україна", телеканали "НЛО TV", "Індиго TV", тематичні канали "Футбол 1" і "Футбол 2", "Регіональну медіагрупу" (канали "Донбас", "34 канал", "Сигма"), сейлз-хаус "Медіапартнерство", компанію "Діджитал Скрінз" (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанію "Теле Про", Front Cinema.

Власником "Медіа Група Україна" є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА