Інтерфакс-Україна
15:54 07.04.2017

Порошенко виділив гранти на підтримку досліджень молодих вчених у 2017 році

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко в п'ятницю провів зустріч із президентом Національної академії наук України Борисом Патоном та молодими вченими, повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з інформацією, президент підписав розпорядження, яким виділив гранти глави держави на підтримку наукових досліджень молодих вчених на 2017 рік.

"На мою думку, це важливе заохочення активної участі молодих вчених у реалізації державної політики, і упевнений у тому, що майбутнє країни у ваших руках. І ваш розум поведе країну далі в Європу", - сказав П.Порошенко.

Президент повідомив, що найближчим часом буде підписано указ про святкування 100-річчя Національної академії наук України.

За його словами, досягнуто домовленості з президентом НАН України Б.Патоном про обговорення питання реформування академії та забезпечення розвитку найбільш перспективних напрямів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальний вертоліт зазнав аварії на горі Кіліманджаро в Танзанії, п'ятеро людей загинули

Кількість постраждалих в Чернігові зросла до десяти людей – поліція

Львівський "Електронмаш" поставить Рівненській АЕС п'ять автобусів майже за 75,4 млн грн

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Норвегії наступні можливі спільні кроки у розмові з США

Зеленський анонсував подальше посилення бойових підрозділів

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА