Інтерфакс-Україна
13:42 25.01.2017

НБУ занепокоєний процентною політикою держбанків

1 хв читати
НБУ занепокоєний процентною політикою держбанків

Національний банк України (НБУ) занепокоєний процентною політикою державних банків, які завищують вартість залучення коштів від клієнтів, повідомив директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук.

"Турбує процентна політика держбанків. Чому держбанки конкурують між собою, пропонуючи такі високі ставки?", - сказав він під час круглого столу в Києві в середу.

При цьому чиновник зазначив, що в Україні сформувалися макроекономічні передумови для зниження інфляції.

"Очікуємо, що процентні ставки знижуватимуться, інфляція уповільнюватиметься... у нас обережно позитивні очікування на 2017 рік", - сказав він.

ОСТАННЄ

США завдали удару по судну наркоторговців у Тихому океані

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову - мер

Україні потрібне енергетичне припиненя вогню. Ми наближаємося до гуманітарної катастрофи – гендиректор ДТЕК у Давосі

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА