Інтерфакс-Україна
18:22 18.10.2016

Спецморпорт "Октябрьск" перейменовано у стивідорну компанію "Ольвія"

1 хв читати

Державне підприємство "Спеціалізований морський порт "Октябрьск" (Миколаїв) перейменовано у державне підприємство "Стивідорна компанія "Ольвія".

Згідно з повідомленням на веб-сайті Міністерства інфраструктури України, відповідний наказ 17 жовтня 2016 року підписав глава міністерства Володимир Омелян.

Зокрема, наказом Міністерства інфраструктури України №354 від 17 жовтня було також затверджено нову редакцію статуту підприємства.

Стивідор "Ольвія" розташований на лівому березі Дніпровсько-Бузького лиману, звідки здійснюється підхід суден. Потужність порту дає змогу перевантажувати до 3,5 млн тонн генеральних вантажів на рік.

Згідно з даними його веб-сайта, основна спеціалізація - переробка генеральних тарно-штучних вантажів.

Ольвія - антична грецька колонія, заснована вихідцями з Мілета в першій чверті VI століття до н. е. на правому березі Дніпровсько-Бузького лиману на південь від сучасного Миколаєва та сучасного села Парутине.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА