Інтерфакс-Україна
15:36 17.10.2016

Samsung тестувала акумулятори Galaxy Note 7 самостійно

2 хв читати
Samsung тестувала акумулятори Galaxy Note 7 самостійно

Південнокорейська компанія Samsung проводила тести батарей для Galaxy Note 7 у власній лабораторії, що відрізняється від практики інших виробників телефонів, пише The Wall Street Journal.

Виробникам всіх смартфонів перед початком продажу в США необхідно протестувати їхні акумулятори в одній з 28 лабораторій, сертифікованих Асоціацією галузі стільникових телекомунікацій (CTIA), щодо відповідності стандартам, встановленим Інститутом інженерів електротехніки та електроніки. Samsung є єдиною компанією, яка для отримання сертифікації CTIA проводить тести в належній їй лабораторії.

Офіційний представник Samsung наполягає, що внутрішні тести не виявили жодних проблем з батареями Galaxy Note 7 ні в першій версії смартфонів, ні в оновленій.

У понеділок стало відомо, що влада Південної Кореї почали розслідування причин масових несправностей смартфонів Galaxy Note 7. Випробувальна лабораторія Кореї (KTL) має намір провести детальне тестування апарату, під час якого буде використано рентгенівські промені та комп'ютерні технології.

Samsung представила Galaxy Note 7 на початку серпня і розпочав його продаж у Південній Кореї 19 серпня. Тоді смартфон назвали одним з кращих телефонів на базі Android.

Однак на початку вересня компанія була змушена призупинити реалізацію цих смартфонів по всьому світу і відкликати 2,5 млн уже проданих пристроїв через повідомлення про їх займання.

Samsung спочатку оголосила про обмін Galaxy Note 7 на оновлені смартфони, в яких, як передбачалося, було усунено дефект акумулятора. Однак повідомлення про випадки загоряння навіть оновлених пристроїв змусили компанію повністю припинити виробництво і продаж смартфонів.

У понеділок влада Японії заборонили проносити Galaxy Note 7 літаки, минулого тижня аналогічну заборону ввело міністерство транспорту США.

ОСТАННЄ

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА