Інтерфакс-Україна
12:45 11.10.2016

Мінінфраструктури пропонує максимально спростити доступ на ринок таксі й легалізувати "тіньовиків"

2 хв читати
Мінінфраструктури пропонує максимально спростити доступ на ринок таксі й легалізувати "тіньовиків"

Міністерство інфраструктури України пропонує максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, зменшивши в 10 разів розмір плати за ліцензію (до 150 грн), легалізувати осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, зокрема через мобільні прикладні програми.

Як повідомив заступник міністра інфраструктури України Дмитро Роменський, такі законодавчі ініціативи готуються до внесення на транспортний день у Верховній Раді України.

"Справді, є проблема: величезна частина всіх перевезень таксі - в тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, і не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні", - написав Д.Роменський на своїй сторінці в мережі Facebook.

Він додав, що особи, які заробляють, підвозячи пасажирів на своєму авто, повинні платити тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок, за простою і зручною процедурою.

"Але поряд зі спрощенням і дерегуляцією планується посилити контроль і санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері. Переконані, що такі ініціативи міністерства забезпечать вихід цього ринку з тіні, легалізують його, збільшать надходження до бюджету і створять прості і зручні механізми для сотень тисяч людей, які легально працювати на цьому ринку. Спільно з народними депутатами, бізнесом і громадськістю готуємо цей законопроект, як і багато інших, до розгляду на транспортному дні у Верховній Раді", - повідомив заступник міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА