Інтерфакс-Україна
11:55 07.09.2016

Уряд планує продати в 2017 р. поки що заборонені до приватизації ДП

2 хв читати
Уряд планує продати в 2017 р. поки що заборонені до приватизації ДП

Кабінет Міністрів України розширив перелік об'єктів, які буде виставлено на продаж у 2016-2017 роках після виключення Верховною Радою зі списку заборонених до приватизації, включивши до нього, зокрема, держпідприємства (ДП) "Артемсіль", "Укрспирт", "Науково-виробниче підприємство "Більшовик" і Львівський державний ювелірний завод.

Відповідні зміни закріплені постановою Кабінету Міністрів №588 від 31 серпня, оприлюдненою на його сайті.

Згідно з документом, до списку також включено ПАТ "Науково-технічний комплекс "Електронприлад", ДП "Завод порошкової металургії", ПАТ "Черкаський приладобудівний завод", єдиний майновий комплекс ДП "Азовський судноремонтний завод", ДП "Укрінтеравтосервіс".

В оновленому переліку також вісім регіональних держпідприємств із видобутку торфу, ДП "Харківський електромеханічний завод", Мелітопольський завод "Гідромаш", корпорація "Київський інститут автоматики", ПАТ "Хімтекстильмаш", 60,888% ПАТ "Український НДІ вогнетривів ім. Бережного", 72,692% ПАТ "Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування", ВАТ "Укрцинк"

Окрім того, в ньому ціла низка державних НДІ у сфері авіаційної промисловості, титану, феросплавів, азотної промисловості та органічного синтезу, вагонобудування, вуглехімії, коксохімії, гірничорудної і текстильно-галантерейної промисловості та інших.

Як раніше зазначав голова глава Фонду держмайна, загалом до переліку внесено 110 позицій.

За плану надходжень від приватизації до держсбюджету-2016 у 17 млрд грн бюджет за перші сім місяців 2016 року отримав лише 58,8 млн грн. Конкурс із продажу ОПЗ за стартовою ціною 13,175 млрд грн у липні завершився безрезультатно, проте ФДМ до кінця цього року розраховує виконати план за рахунок повторного конкурсу з ОПЗ і продажу контрольних пакетів акцій шести обласних енергопостачальних компаній (обленерго).

Проект держбюджету на 2017 рік також передбачає надходження близько 17 млрд грн від приватизації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому новорічному тижні сповільнилося удвічі – DeepState

На дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії через дронову атаку, мер говорить, що росіяни розбомбили завод компанії "Бунге" зі США

ДБР повідомило мешканцю Рівненщини про підозру у вчиненні смертельної ДТП в стані сп’яніння

Тво голови СБУ Хмара на початку повномасштабної війни брав участь у звільненні Київщини, в "Альфі" – з 2011р

Мінекономіки у 2026р продовжить ризик-орієнтований нагляд та поступово додаватиме нові послуги у "єДозвіл"

Д.Кулеба: сьогодні кожен у владі та поза нею має бути в команді України

Зеленський обговорив із першим заступником керівника ЦСО "А" СБУ можливий розвиток спецслужби

Зеленський і Поклад обговорили конкретні завдання, щоб окупанти ще більше відчували міць СБУ

Міська влада закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще

Сили оборони відбивають штурм Гришиного, ситуація у Мирнограді складна – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА