Інтерфакс-Україна
16:47 09.07.2016

НАТО розпочне підготовку сил безпеки Іраку безпосередньо на місцях - Столтенберг

1 хв читати
НАТО розпочне підготовку сил безпеки Іраку безпосередньо на місцях - Столтенберг

Керівництво НАТО прийняло рішення розпочати підготовку іракських сил безпеки безпосередньо в Іраку, який відіграє ключову роль у боротьбі з угрупованням "Ісламська держава" (ІД), заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг у суботу.

"Сьогодні ми прийняли рішення розпочати підготовку та нарощування (оборонного - ІФ) потенціалу в Іраку, який є ключовим учасником у боротьбі з ІД", - сказав він під час саміту НАТО у Варшаві.

За словами Є.Столтенберга, військовослужбовці НАТО надалі тренуватимуть іракських військових на території Йорданії.

"Незабаром ми направимо групу до Багдада, щоб розпочати планування, давати поради в стратегії та надавати підтримку в реформуванні сектора безпеки", - зазначив він.

Він додав, що постачання військового обладнання іракським силам безпеки наразі не стоїть на порядку денному.

ОСТАННЄ

Більшість бізнесу в Україні має 1-5% ветеранів серед працівників - опитування

Генпрокурор Кравченко: Не збираюся у відставку, я на своєму місці

Більшість українців не планують вихідних на зимові свята, але даруватимуть подарунки

"Слуга народу" проведе з'їзд 17 грудня - джерело

Шестеро осіб постраждали внаслідок удару БпЛА по Нововодолазькій громаді – Синєгубов

НАБУ: звільнено суддю з Одещини - фігуранта схеми ухилення від мобілізації

Сніг та нічні морози очікуються в Україні на вихідних, але вдень все може розтанути

Наземний доступ ворога до Куп'янська перекритий, бої в центрі міста тривають - корпус "Хартія"

Стефанчук та Папа Римський Лев XIV обговорили питання повернення в Україну депортованих РФ дітей та звільнення полонених

ССО за допомогою повстанців уразили два російські судна в Каспійському морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА