Інтерфакс-Україна
13:26 16.06.2016

Двоє українських військовослужбовців поранені за добу в зоні АТО

1 хв читати
Двоє українських військовослужбовців поранені за добу в зоні АТО

Ніхто з українських військовослужбовців не загинув, проте двоє були поранені за минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За добу в результаті бойових дій жоден українських військовослужбовець не загинув, ще двоє були поранені", - сказав він на брифінгу в Києві в четвер.

На луганському напрямку, за словами О.Мотузяника, минула добу була спокійною. "Тут була зафіксована одна ворожа провокація біля н.п. Новозванівка", - зазначив спікер АП.

На донецькому напрямку, за інформацією О.Мотузяника, як і раніше, тривають обстріли Авдіївки, Горлівки і на Світлодарській дузі. "Бойовики активно використовують міномети, гранатомети, великокаліберні кулемети. У Троїцькому працював ворожий снайпер", - розповів він.

На маріупольському напрямку інтенсивність вогню дещо зменшилася. Так, за його словами, за минулу добу було зафіксовано 25 обстрілів, 4 - з важкого озброєння. У Красногорівці, Мар'їнці, Гранітному, Березовому активно працював снайпер.

ОСТАННЄ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА