Інтерфакс-Україна
11:50 30.05.2016

У "Росатомі" заявляють, що відклали вивезення ВЯП з України через проблеми з платежами

1 хв читати
У "Росатомі" заявляють, що відклали вивезення ВЯП з України через проблеми з платежами

ДК "Росатом" відклала вивезення першої цього року партії відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) з України через проблеми з платежами, повідомив журналістам директор із держполітики у сфері поводження з РАВ ВЯП держкорпорації Олег Крюков.

"З Україною є проблеми з платежами. Перший рейс відкладено", - сказав він.

За словами О.Крюкова, у "Росатома" є з Україною контракти на зберігання і переробку ядерного палива (ВЯП). "Ми маємо намір продовжувати контракти з Україною", - сказав він.

О.Крюков також зазначив, що Україна має намір побудувати своє сховище відпрацьованого ядерного палива.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

Сирський затвердив заходи відновлення та розвитку сержантського корпусу ЗСУ

Гегсет: Ми повинні повернути НАТО до справжнього жорсткого військового альянсу

Три людини загинули, 12 травмовано внаслідок російських обстрілів на Сумщині за добу – поліція

Рютте про зустріч із Зеленським: Ми обговорили всі питання щодо підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА