Інтерфакс-Україна
13:08 28.04.2016

"Газпром" оскаржив рішення про повернення без розгляду позову щодо оскарження штрафу АМКУ

1 хв читати
"Газпром" оскаржив рішення про повернення без розгляду позову щодо оскарження штрафу АМКУ

ПАТ "Газпром" просить Київський апеляційний суд визнати недійсним рішення Господарського суду Києва, що залишив без розгляду позовну заяву компанії про оскарження рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу у розмірі 85,966 млрд грн.

Згідно з даними на судовому порталі, позов зареєстрований 27 квітня.

Як повідомлялося, Господарський суд Києва постановою від 13 квітня у справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву "Газпрому" про оскарження рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу у розмірі 85,966 млрд грн.

Підставою для повернення було неналежне оформлення позовної заяви, а саме, неподання доказів повноважень особи, яка підписала позов.

АМКУ 22 січня 2016 року наклав на "Газпром" штраф за зловживанням монопольним становищем при транзиті через Україну на 85,966 млрд грн. Водночас у "Газпромі" заявили, що у АМКУ відсутні повноваження щодо регулювання транзиту через Україну.

Російська монополія 12 квітня подала позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним рішення АМКУ. Третіми сторонами у справі вона пропонувала залучити НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укртрансгаз".

Рішення у справі АМКУ направив сторонам 12 лютого, воно могло бути оскаржене протягом двох місяців. Таким чином "Газпром" оскаржив його в останній можливий для подання позову день.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві за допомоги Латвії відкриється другий Мілітарі Хаб - Кличко після зустрічі з мером Риги

Більшість бізнесу в Україні має 1-5% ветеранів серед працівників - опитування

Генпрокурор Кравченко: Не збираюся у відставку, я на своєму місці

Більшість українців не планують вихідних на зимові свята, але даруватимуть подарунки

"Слуга народу" проведе з'їзд 17 грудня - джерело

Шестеро осіб постраждали внаслідок удару БпЛА по Нововодолазькій громаді – Синєгубов

НАБУ: звільнено суддю з Одещини - фігуранта схеми ухилення від мобілізації

Сніг та нічні морози очікуються в Україні на вихідних, але вдень все може розтанути

Наземний доступ ворога до Куп'янська перекритий, бої в центрі міста тривають - корпус "Хартія"

Стефанчук та Папа Римський Лев XIV обговорили питання повернення в Україну депортованих РФ дітей та звільнення полонених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА