Інтерфакс-Україна
18:57 12.04.2016

ВР дала добро на достроковий запуск системи електронних держзакупівель у Донецькій області

1 хв читати
ВР дала добро на достроковий запуск системи електронних держзакупівель у Донецькій області

Систему державних електронних закупівель на території Донецької області буде введено достроково: не з 1 серпня 2017 року, як передбачено законодавством, а з дати набуття чинності ухваленим у вівторок Верховною Радою законом.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за закон "Про внесення деяких законодавчих змін щодо особливостей використання окремих публічних коштів на території Донецької області" проголосували на вечірньому пленарному засіданні парламенту у вівторок 278 народних депутатів.

Ухвалений закон передбачає, що прозору систему державних електронних закупівель у Донецькій області буде введено не з 1 серпня 2017 року, як це передбачає українське законодавство, а з дати набуття чинності цим законом, пояснив керівник Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктор Голосюк, представляючи цей законопроект № 4199.

ОСТАННЄ

Очільника окупаційної адміністрації Маріуполя заочно засуджено до 15 років позбавлення волі

Енергетики повернули електрику критичній інфраструктурі Києва – ДТЕК

Енергосистема України поступово відновлюється після системної аварії – Міненерго

Чернігівщина повністю знеструмлена - обладміністрація

В українській енергосистемі відбулася системна каскадна аварія, а не блекаут, – ексочільник "Укренерго"

Пропуск транспорту і товарів на кордоні з Молдовою призупинено - Держмитслужба

Мінсоцполітики спростувало інформацію про припинення виплат для 1,3 млн пенсіонерів

У Харкові призупинено роботу наземного міського електротранспорту та рух двома лініями метро

Прем'єри України отримали 13 подарунків державі у 2025р., серед них - символ страждань від Пленковича і зразки вишивки від Фіцо

Вискуб претендує на посаду першого заступника міністра оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА