14:37 11.04.2016

У Карпатах висока небезпека сходження лавин, попереджають у ДСНС України

1 хв читати
У Карпатах висока небезпека сходження лавин, попереджають у ДСНС України

Державна служба України з надзвичайних ситуацій рекомендує туристам відмовитися від походів у Карпати найближчими днями, зокрема на території Івано-Франківської області, через загрозу сходження лавин.

"11-12 квітня на високогір'ї Івано-Франківської області очікується підвищена лавинна небезпека. З метою безпеки радимо утриматися від походів у гори", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в понеділок на сайті ДСНС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА