Інтерфакс-Україна
10:41 18.03.2016

Переможцем конкурсу на посаду голови правління Національного депозитарію України став Міндаугас Бакас

1 хв читати
Переможцем конкурсу на посаду голови правління Національного депозитарію України став Міндаугас Бакас

Переможцем конкурсу на заміщення посади голови правління "Національного депозитарію України" (НДУ) став Міндаугас Бакас (Mindaugas Bakas), повідомляється в прес-релізі Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР).

М.Бакас, за даними його сторінки в соцмережі LinkedIn, в останні чотири роки очолює Центральний депозитарій Литви. До цього керував департаментом розвитку ринку фондової біржі Nasdaq OMX у Вільнюсі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА