Інтерфакс-Україна
10:16 03.03.2016

Співвласника групи "Агротрейд" призначено консулом Австрії в Харкові

2 хв читати
Співвласника групи "Агротрейд" призначено консулом Австрії в Харкові

Харківський бізнесмен Всеволод Кожемяко, співвласник групи "Агротрейд" став почесним консулом Австрії в Харкові.

"Сьогодні в МЗС України в Києві у присутності посла Республіки Австрія в Україні Херміні Поппеллер у досить урочистій обстановці мав честь отримати від керівника департаменту протоколу Ольги Чубрікової остаточний папір (екзекватуру) на виконання обов'язків почесного консула Республіки Австрія в Харкові", - написав В.Кожем’яко на своїй сторінці в Facebook у середу пізно ввечері.

"Буду робити все, щоб познайомити харків'ян з цією прекрасною країною. Особливо важливо це для української молоді", - додав він.

Як повідомлялося, з листопада 2006 року почесним консулом Австрії в Харкові був бізнесмен Олександр Давтян. У вересні 2011 року він повідомив, що після завершення терміну чотирирічного договору вирішив не продовжувати його, оскільки вважав за краще депутатську діяльність. "Я відмовився від продовження, тому що відповідно до українського законодавства депутат не може бути консулом. Був такий безглуздий наказ Міністерства закордонних справ, який насправді порушує мої конституційні права. Якщо я консул іншої держави, але громадянин України - чому я не можу бути депутатом?", - запитав О.Давтян.

Група "Агротрейд" - вертикально інтегрований холдинг, що займається виробництвом, переробкою, зберіганням і торгівлею сільгосппродукцією. До складу групи входять 16 сільгосппідприємств, 12 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 530 тис. тонн. Холдинг обробляє 65 тис. га сільськогосподарських угідь у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській і Харківській областях.

Як зазначено на сайті "Агротрейд", група входить до ТОП-10 українських зернотрейдерів та контролює 3% експортного ринку зерна.

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА