Інтерфакс-Україна
10:50 19.10.2015

"Запоріжгаз" планує в понеділок завершити основні роботи з підключення споживачів Бердянська до газопостачання

1 хв читати
"Запоріжгаз" планує в понеділок завершити основні роботи з підключення споживачів Бердянська до газопостачання

ПАТ "Запоріжгаз" станом на 8:00 понеділка підключило до газопостачання понад 30 тис. абонентів Бердянська і низки сіл Бердянського району, впродовж дня планується підключити ще близько 15 тис. абонентів, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії.

"За вихідні ми підключили 21 тис. абонентів. Таким чином, станом на 8:00 вже підключено 30,274 тис. абонентів. "Запоріжгаз" планує за сьогодні підключити ще 15 тис. абонентів, після цього без газопостачання залишаться тільки окремі споживачі, яких, наприклад, не було вдома. Єдине виключення - с. Нововасилівка: там газопостачання планується на завтра", - зазначили в компанії.

Як повідомлялося, підприємство "Харківтрансгаз" від 13 жовтня проводило планові роботи із заміни заслінки на газопроводі, що живить Бердянськ. Ремонтні роботи затягнулися, на тлі похолодання це спричинило проблему з початком опалювального сезону.

ОСТАННЄ

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА