Інтерфакс-Україна
16:10 28.10.2024

У Бердянську залізничний міст підірвали ГУР і рух опору - джерело

1 хв читати

Залізничний міст у тимчасово окупованому Бердянську підірвано в результаті успішної спецоперації місцевого руху опору й Головного управління розвідки Міноборони України.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело, в результаті успішних диверсійних дій підірвано залізничний віадук (міст), який розташований між будівлею Водоканалу та автомийкою на Східному проспекті".

За словами джерела, російські окупанти використовували міст для перевезення військових вантажів.

За його даними, знищення мосту повністю паралізувало залізничне сполучення з Бердянськом.

"Як наслідок - неможливість довезення пально-мастильних матеріалів, зброї та боєприпасів для окупаційних сил у тимчасово окупованому українському місті. І хоча місцеві окупаційні ресурси й пропагандисти стверджують, що "всі мости стоять цілі", жодних фото нібито цілого мосту вони не демонструють", - розповів співрозмовник.

Як повідомлялося, про вибух мосту в тимчасово окупованому Бердянську повідомила міська військова адміністрація.

"Вчора ввечері в Бердянську пролунав гучний вибух, особливо чутно який було в мікрорайоні Колонія. За попередньою інформацією, було підірвано залізничний міст між будівлею Водоканалу та автомийкою по Східному проспекту", - ідеться в повідомленні Бердянської МВА у фейсбуці в понеділок.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА