Інтерфакс-Україна
11:45 29.09.2015

У Києві затримано пасинка Фірташа Калиновського, який перебуває в міжнародному розшуку за смертельне ДТП

1 хв читати
У Києві затримано пасинка Фірташа Калиновського, який перебуває в міжнародному розшуку за смертельне ДТП

Співробітники патрульної поліції Києва зупинили в Дарницькому районі автомобіль Porsche Cayenne, за кермом якого був Сергій Калиновський, який перебуває в міжнародному розшуку після скандального ДТП у 2007 році, повідомив народний депутат України від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко.

"Затриманим є Калиновський Сергій Зіновійович, 1985 р. н., пасинок відомого олігарха Дмитра Фірташа, який з 2007 р. у міжнародному розшуку за скоєне ДТП зі смертельним результатом", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, за даними А. Геращенко, водій перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Депутат поінформував, що наразі С. Калиновського затримано, слідчі готують клопотання до суду про взяття особи, яка вчинила ДТП зі смертельним результатом і багато років переховувалася від слідства, під арешт без можливості внесення застави.

С. Калиновський - син екс-дружини бізнесмена Дмитра Фірташа Марини Фірташ. 30 травня 2007 року в Києві кабріолет BMW М6, за кермом якого перебував С. Калиновський, врізався в легковик "Жигулі", припаркований на узбіччі. Унаслідок аварії службовець Внутрішніх військ, який сидів у "Жигулях" загинув на місці. Також загинула 25-річна подруга С. Калиновського.

Самого С. Каліновського доправили в лікарню його охоронці, однак 15 вересня він, не повідомивши органи досудового слідства, залишив медичну установу, в якій перебував на стаціонарному лікуванні.

Перебуває в міжнародному розшуку каналами Інтерполу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА