Інтерфакс-Україна
10:46 29.09.2015

Провадження за обвинуваченням російських спецназівців слід передати до Апеляційного суду

1 хв читати
Провадження за обвинуваченням російських спецназівців слід передати до Апеляційного суду

Голосіївський районний суд Києва своїм визначенням направив матеріали кримінальної справи за звинуваченням співробітників Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу Збройних сил РФ Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова в Апеляційний суд Києва, щоб той, у свою чергу, передав документи до Вищого спецсуду із розгляду цивільних і кримінальних справ для визначення підсудності.

"Направити до Апеляційного суду Києва для звернення з поданням до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ для вирішення питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого.. Обраний Єрофеєву і Александрову... запобіжний захід у вигляді утримання під вартою залишити без змін та продовжити до 21.11.2015 року включно", - оголосив ухвалу суду головуючий на підготовчому засіданні суддя Микола Дідик.

Ця ухвала оскарженню не підлягає.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення ухвалив Голосіївський райсуд Києва у вівторок вранці після розгляду заяви захисту спецназівців про порушення підсудності розгляду матеріалів.

Раніше адвокат Є. Єрофєєва Оксана Соколовська і адвокат О. Александрова Костянтин Кравчук висловили переконання, що матеріали справи мають розглядатися в Новоайдарському суді, оскільки події, які інкримінуються російським спецназівцям, відбулися саме в тій місцевості.

У свою чергу, сторона обвинувачення наполягає на тому, що за місцем подій неможливе проведення засідань суду у зв'язку зі складною обстановкою із безпекою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА