Інтерфакс-Україна
12:24 10.08.2015

"Укртранснафта" завершила ремонт суміжної з Кременчуцьким НПЗ ділянки нафтопроводу

2 хв читати
"Укртранснафта" завершила ремонт суміжної з Кременчуцьким НПЗ ділянки нафтопроводу

ПАТ "Укртранснафта" до 18.10 8 серпня завершила роботи із заміни двох дефектних ділянок на 143 км магістрального нафтопроводу Глинське-Розбишівка-Кременчук.

"Завдяки злагодженій роботі співробітників "Укртранснафти" ремонт "конфліктної" ділянки нафтопроводу, що живить нафтою Кременчуцький НПЗ, закінчений достроково, трубопровід введений в експлуатацію. Про готовність відновити транспортування нафти диспетчер "Укртранснафти" невідкладно повідомив диспетчерські служби "Укрнафти" і "Укртатнафти", - написав виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник на своїй сторінці в "Фейсбук".

"Таким чином, звичайна технічна проблема, яку деякі намагалися штучно перетворити на протистояння трудових колективів дружніх підприємств, усунена, "конфлікт" - вичерпаний", - додав він.

Як повідомлялося, "Укртранснафта" заявила про необхідність ремонту одного з трубопроводів, яким прокачується нафта на Кременчуцький НПЗ, і припинила його роботу. У відповідь особи, що представилися співробітниками "Укртатнафти", організували пікети офісу "Укртранснафти".

Передбачалося, що ремонт трубопроводу розпочнеться 6 серпня і триватиме 58 годин. До зупинки нафтопроводу "Укртранснафта" прокачає на Кременчуцький НПЗ близько 14 тис. тонн нафти, здобутої "Укрнафтою".

"Укртранснафта" є оператором афтетранспортної системи України. 100% її акцій - в управлінні Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Система магістральних нафтопроводів "Укртранснафти" діаметром від 159 до 1220 мм загальною протяжністю 4,7 тис. км проходить по території 19 областей України.

Кременчуцький НПЗ експлуатує ПАТ "Укртатнафта", менеджмент якого з жовтня 2007 року контролюють акціонери Приватбанку (Дніпропетровськ). Проектна потужність заводу з переробки сировини - 18,62 млн тонн на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 349 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 124 ворожі атаки - Генштаб

Келлог охарактеризував переговори з українською делегацією в Лондоні як позитивні

Зеленський про зустріч у Лондоні: cторони працювали змістовно, Україна завжди діятиме відповідно до своєї Конституції

Шмигаль зустрівся у Вашингтоны з міністром фінансів США

Рятувальники ліквідували пожежі, спричинені нічною атакою російських БпЛА в Харкові

Рубіо: США зараз краще розуміють російську позицію

Сибіга про зустрічі в Лондоні: Ми підтвердили відданість України мирним зусиллям за лідерства Трампа

Норвегія внесе новий внесок у 2,4 мільярда норвезьких крон до Фонду допомоги Світового банку для України

Умєров назвав зустріч з Келлогом продуктивною та успішною: Демонструємо відкритість до мирного врегулювання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА