Інтерфакс-Україна
13:29 23.07.2015

ФДМ має намір завершити рецензію звіту "Укрзалізниці" до 30 липня

1 хв читати
ФДМ має намір завершити рецензію звіту "Укрзалізниці" до 30 липня

Фонд держмайна (ФДМ) України має намір до 30 липня завершити рецензію переданого йому звіту міжнародної консалтингової компанії Deloitte про оцінку Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") в рамках її корпоратизації, повідомив голова Фонду Ігор Білоус.

"Ми зараз рецензуємо його (звіт щодо "Укрзалізниці" – ІФ). Завершимо до 30-го числа (30 липня 2015 року – ІФ)", – сказав він журналістам у Києві в четвер, відповідаючи на відповідне запитання в рамках "круглого столу" Реформування оцінки майна і оціночної діяльності. Обговорення проекту закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні".

Як повідомлялося, на початку липня 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зажадав від Міністерства інфраструктури невідкладно зареєструвати ПАТ "Українська залізниця" та прискорити процес корпоратизації "Укрзалізниці".

У середині червня поточного року директор із реформування, майнової та правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що корпоратизація "Укрзалізниці" перебуває на завершальній стадії. Створення акціонерного товариства "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.

За словами Є. Кравцова, активи "Укрзалізниці", що залишилися на території анексованого Криму і не підконтрольній території Україні Донбасу, увійдуть в статутний капітал створюваного в процесі корпоратизації АТ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА