12:55 13.07.2015

"Правий сектор" спільно з АТЦ СБУ працює над стабілізацією ситуації в Мукачевому - Ярош

1 хв читати
"Правий сектор" спільно з АТЦ СБУ працює над стабілізацією ситуації в Мукачевому - Ярош

Керівництво руху "Правий сектор" взаємодіє з Антитерористичним центром Служби безпеки України для стабілізації ситуації в Мукачевому (Закарпатська обл.), заявляє лідер "ПС", позафракційний нардеп Дмитро Ярош.

"Разом із керівництвом АТЦ працюємо над стабілізацією ситуації", - написав він на своїй сторінці в соцмережі "Facebook" у понеділок.

Д.Ярош також закликав не реагувати на повідомлення, що з'являються в ЗМІ, про начебто спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні дії, здійснювані "Правим сектором".

"Прошу не звертати уваги на брехливі інформаційні вкиди, які розповсюджуються для дискредитації "ПС" та провокують українців на кровопролиття", - написав він.

Як повідомлялося, 11 липня в Мукачеві сталася перестрілка за участю людей, близьких до нардепа Михайла Ланьо, місцевих міліціонерів, а також членів "Правого сектора", які згодом відмовилися скласти зброю і забарикадувалися в одному з дачних селищ біля цього міста.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА